Неделя, 07 юли 2024

07.07.2024

Последвайте ни

ФК Добруджа 1919 завърши четвъртата си контрола с победа над ОФК Несебър с 3:1

Още в 9-тата минута Ангел Ангелов беше изведен в наказателното поле, но ударът му беше отразен от вратаря на ОФК Несебър
Следващото опасно положение беше в 17-та минута. След страхотна отборна игра, Адриан нанесе мощен удар, който премина покрай лявата греда.
В 30-тата минута отборът на ОФК Несебър поведе в резултата. До края на полувремето ФК Добруджа доминираше в притежанието на топката и положенията пред противниковата врата.
Второто полувреме започна с доминация за ФК Добруджа като още в 47-та минута, Адриан Димитров се разписа, но голът му беше отменен поради засада.
В 53-та минута ФК Добруджа изравни след мощен удар от 20 метра на новото ни попълнение Румен Руменов
Само 4 минути по- късно, Джорджо Никълъс беше изведен по страхотен начин и не сгреши в наказателното поле и остави вратаря безпомощен.
В 67-та минута след центриране на Китан Василев, Джорджо Никълъс отбеляза вторият си гол за мача
Следващото опасно положение дойде в 72-ра минута като Лукас Кардозо беше на правилното място в наказателното поле, за да нанесе силен удар, но вратарят на ОФК Несебър спаси.
Жълто- зелените имаха още няколко положения до края на срещата, но резултатът се запази 1:3.
Източник: ФК Добруджа 1919