Петък, 26 април 2024

26.04.2024

Молдованки и румънци грабнаха шампионските титли на Международния фестивал по тенис в Албена

С изиграването на финалните срещи на шестте  категории от 14-я  детски фестивал  завърши програмата на 23-ото издание на Международен фестивал по тенис на маса  „Албена 2021”. В емоционалния детски форум участваха над 250 деца от 6 държави. Победители при най малките момичета и момчета (до12 години) станаха Валерия Кравченко /Молдова/ и Александру Йордан /Румъния/.

При кадетките до 15 години шампионка е Камелия Миренко /Молдова/ ,която спечели и титлата при девойките до 18 години. Шампион при кадетите е Себастиан Прибеагу /Румъния/, а при юношите - Димитър Стефанов /България/.

Организаторите на най големия спортен форум в тениса на маса в България от спортен клуб „Дама купа” изказват горещата благодарност на всички участници и гости към мениджърския екип на сектор „Спорт” в Албена за предоставените им прекрасни условия за игра, почивка и забавления във ваканционното селище.