Вторник, 02 юли 2024

02.07.2024

Добруджа 07 с победа и загуба на финалния турнир по волейбол за момчета до 14 години

Днес ще се изправят срещу Изгрев (Ябланица) и Арда (Кърджали)

Добруджа 07 започна с победа и загуба на финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 14 години, който се провежда в град Смолян. На първия си двубой в груповата фаза от турнира, младежите на треньор Нели Нешич се справиха успешно с отбора на Миньор от Перник, печелейки с резултат 2:1 гейма.

Въпреки победата, по-късно през деня Добруджа 07 се сблъска със силния отбор на ЦСКА от София и претърпя загуба с резултат 2:0 гейма. Това бе труден мач за момчетата, които демонстрираха своите умения, но не успяха да се справят с опитния съперник.

Днес, на следващия ден от турнира, отборът на Добруджа 07 ще се изправи срещу отборите на Изгрев от Ябланица и Арда от Кърджали. Младите волейболисти ще се борят упорито, за да постигнат положителни резултати и да се наложат над съперниците си.