Събота, 27 юни 2026

27.06.2026

Последвайте ни

Заловиха надрусан шофьор от Шабла, намериха дрога и в колата му

37-годишен шофьор от Шабла е задържан да управлява след употреба на два вида наркотични вещества, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Добрич. На 13 март около 14 часа по път I-9 е спрян за проверка лек автомобил „Сеат”, управляван от дрогирания. В хода на проверката в колата е установена суха тревна маса с тегло 0,65 грама, реагираща на канабис. При извършената проверка на водача за употреба на наркотични и упойващи вещества тестът отчита положителен резултат за амфетамин и канабис.

По двата случая са образувани бързи полицейски производства.

c