Неделя, 06 октомври 2024

06.10.2024

Последвайте ни

ВК „Добруджа 07“ надигра „Черно море“ в приятелски мач, игран в зала „Добротица“

Добруджа 07 надигра Черно море (Варна) с 3:2 (25:23, 22:25, 21:25, 25:18, 17:15) в приятелски мач, който се игра тази вечер в зала "Добротица".

Така момчетата на Димитър Маринков взеха реванш за загубата в средата на септември, когато варненци и добричлии отново играха един срещу друг. Черно море записа победа с 3:1 гейма в първия двубой, а във втория завърши наравно със съперника.

Преди две седмици Добруджа отбеляза първа победа в контролите, като надделя над завърналия се в елита Дунав (Русе) с 3:2 гейма.

След това воденият от Димитър Маринков тим взе участие на Черноморските игри във Варна, където записа една победа с 3:2 гейма - отново над Черно море, и завърши на четвърто място.

"Моряците", водени от Данаил Милушев, пък останаха трети след петгеймов успех над Дея спорт (Бургас).