Полицията иззе канабис и амфетамин при претърсване в жилище в Добрич
42-годишен мъж е задържан за 24 часа, образувано е досъдебно производство

Служители на сектор „Противодействие на криминалната престъпност“ към отдел „Криминална полиция“ при ОДМВР–Добрич са извършили претърсване и изземване в жилище в град Добрич, при което са открити наркотични вещества. Действията са осъществени на 19 януари, около 22.00 ч.
Проверката е проведена в апартамент, обитаван от 42-годишен мъж от град Добрич, известен на МВР. В една от стаите на жилището полицейските служители са намерили три електронни везни, четири полиетиленови плика със зелена тревна маса и три плика с бяло кристалообразно вещество.
При извършените полеви наркотестове веществата са реагирали на канабис с общо тегло 1,78 грама и амфетамин с тегло 8,12 грама. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство.











