Обявиха наградените автори на Коледни картички от Добрич
Списък на всички наградени деца
- 1. Първа награда: Гюркан Ергюлент Ерол, 8 г., 2а клас, СУ „Димитър Талев“
- 2. Втора награда: Вайдин Сабри Бейтин, 9 г., 3 клас, ОУ „Н. Й. Вапцаров“
- 3. Трета награда: Йордан Илиянов Михайлов, 2 в клас, СУ „П. Р. Славейков“
- 1. Теодор Диянов Димитров, 9 г., СУ „Любен Каравелов“
- 2. Емилия Евгениева, 9 г., 3а клас „ОУ „Христо Смирненски“
- 3. Мария Гюлсерен Исмаилова, 12 г. 3 клас, „ОУ „Никола Й. Вапцаров“
- 4. Мануела Миленова Митева, 9 г., 3г клас, СУ „Димитър Талев“
- 5. Павел Лъчезаров Лазаров, 8 г., 2б клас, ОУ „Христо Ботев“
- 6. Александър Велизаров Йорданов, 4в клас, ОУ „Христо Ботев“
- 7. Янита Бориславова Йорданова, 9 г., 3а клас, ОУ „Христо Смирненски“
- 8. Никол Светлинова Георгиева, 9 г., 3а клас, СУ „Любен Каравелов“
- 9. Йордан Иванов Иванов, 8 г., 3в клас, СУ „П. Р. Славейков“
- 10. Фиген Анева Исаева, 8 г., 2а клас „ОУ „Панайот Волов“
- 1. Никол Аспарухова Манолова, 8 г., 2а клас, СУ „Димитър Талев“
- 2. Алекс Емилов Иванов, 9 г., 3б клас, СУ „Димитър Талев“
- 3. Ивона Момчилова Смокова, 8 г., 2в клас, ОУ „Христо Ботев“
- 4. Гергана Тодорова Тодорова, 10 г., 4б клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“
- 5. Пресиян Милков, 9 г. 3б клас, „СУ „П. Р. Славейков“
- 6. Мартин Танев Иванов, 8 г., 2б клас, ОУ „Христо Ботев“
- 7. Деница Диянова Димова, 8 г., 2а клас, СУ „П. Р. Славейков“
- 8. Даниел Станимиров Маринов, 8 г., 2в клас, СУ „П. Р. Славейков“
- 9. Василена Георгиева, 2а клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“
- 10. Александър – Борис Веселинов Борисов, 2б кл., СУ „Димитър Талев“
- 11. Александър Йорданов – 2а клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“
- 12. Николай Максимов Кодрянов – 9 г., 3б клас СУ „Любен Каравелов“
- 13. Руслан Узунов 10 г. 4в клас, ОУ „Христо Ботев“
- 14. Теодор Бориславов Ковачев, 8 г. 2г клас, СУ „П.Р. Славейков“
- 15. Мария-Киара Маринова Йорданова, 9 г., 3а клас, ЧСУ „Леонардо да Винчи“
- 16. Еда Светославова Райкова 7 г. 2а клас ОУ „Панайот Волов“
- 17. Ебазел Хаваш Нуртен, 9 г., 3 клас ОУ „Н.Й. Вапцаров“
- 18. Денислава Диянова Димитрова 3д клас, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“
- 19. Онур Орхан Неджат, 7 г. 2а клас, ОУ „Панайон Волов“
- 20. Магдалена Колева Колева, 10 г., 4 клас ОУ „Н. Й. Вапцаров“