Вторник, 16 юли 2024

16.07.2024

ФК Добруджа завърши със загуба последната си контрола преди старта на сезона

Черно море победи Добруджа с 2:0 в последната си контрола от лятната подготовка. Срещата се проведе на стадион "Тича", като преди нейното начало "моряците“ представиха отбора за новия сезон.

В 7-ата минута на мача Георги Аргилашки направи впечатляващо спасяване и запази резултата в мача.

В 13-ата минута Петър Георгиев отне топката близо до наказателното и даде прецизен пас към Андриан Димитров, като последния стреля към вратата, но стражът на “Моряците” се намеси добре.

Само две минути по- късно Антон Иванов мина през отбраната на противника, но пасът му в наказателното не успя да намери Китан Василев.

В 30-ата минута Андриан Димитров се отскубна в наказателното, но ударът му премина покрай лявата греда.

В края на първото полувреме домакините поведоха в мача.

Второто полувреме започна динамично и за двата отбора, като положения имаше и пред двете врати, но резултата се запази същият.

В 60-ата минута отборът на ФК Черно Море, удвои преднината си, след гол от корнер.

ФК Добруджа отговори веднага със следващата си атака, като Антон Иванов се озова сам срещу вратарят, но ударът му беше отразен.

В 74-ата минута Андриан Димитров изпрати страхотен пас в наказателното, но ударът на Джорджио Димитров премина над напречната греда.

В 83-та минута Джорджио Димитров навлезе по страхотен начин в наказателното, но ударът му срещна гредата.