Култура

Обявиха резултатите от II Областен конкурс рецитал „За да я има България“

Община Добрич обяви резултатите от проведения на 24 февруари II Областен конкурс рецитал „За да я има България“, организиран от Община град Добрич и ДТ „Йордан Йовков“. За участие в конкурса бяха подадени 372 заявки. В конкурса участваха 356 деца и ученици.

Ето резултатите:

Жури в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
РУМЕН КУРТЕВ
актьор в ДТ „Йордан Йовков“
и членове:
ЕМА ГЕОРГИЕВА
актриса и почетен гражданин на Добрич
МИЛА БОЯНОВА
актриса в ДКТ „Дора Габе“
взе единодушно решение за класиране при участниците от I възрастова група – деца от подготвителна група, както следва:

I място
МОНИКА ДИМИТРОВА
ДГ №20 „Радост“
Добрич
II място
РАЯ ИВАНОВА
ДГ №32 „Зорница“
Добрич

III място

АНДЖЕЛИНА МИЛЕВА
ДГ № 17„Първи юни“
Добрич

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:
• ЙОАНА ДИМИТРОВА
ДГ №8 „Бодра смяна“
Добрич

  • ПЛАМЕНА КЕРАНОВА
    ДГ №8 „Бодра смяна“
    Добрич
  • РАЯ МАРЕВА
    ДГ №10 „Слънчице“
    Добрич
  • ЦВЕТА БАЛЧЕВА
    ДГ №23 „Звездица“
    Добрич
  • ГЕРГАНА ЖЕЛЕВА
    ДГ №10 „Слънчице“
    Добрич
  • ГЕРГАНА ДИМОВА
    ДГ №32 „Зорница“
    Добрич
  • ДАРИЯ РАДЕВА
    ДГ №27 „Славейче“ Добрич
  • МИРА МИНЧЕВА
    ДГ №27 „Славейче“ Добрич
  • СИМОНА ИСКРЕНОВА
    ДГ №27 „Славейче“ Добрич
  • ВАСИЛ ВАСИЛЕВ
    ДГ „Здравец“
    с. Стожер, община Добричка
  • ХРИСТИНА ВЪЙКОВА
    ДГ №20 „Радост“
    Добрич
  • АГЛАЯ ОПЪЛЧЕНОВА
    ДГ №24 „Приказен свят“
    Добрич
  • ЕМА ПАСКОВА
    ДГ №18 „Дора Габе“
    Добрич
  • ВАНИНА ГРИГОРОВА
    ДГ №12 „Щурче“
    Добрич
  • НИКОЛА ВАСИЛЕВ
    ДГ №9 „Пчеличка“
    Добрич

Жури в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:

ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ
ДТ „Йордан Йовков“
и членове:

ТЕОДОРА ЖЕЛЕВА
актриса в ДКТ „Дора Габе“

РОСЕН РАДЕВ
актьор в ДКТ „Дора Габе“

взе единодушно решение за класиране при участниците от II възрастова група – ученици от I – IV клас, както следва:

I място
АЛЕКС МАТЕЕВ
ЧСУ „Леонардо да Винчи“
Добрич

II място
МОНИКА БОРИСОВА
СУ „Св. Климент Охридски“
Добрич
III място
ДАНИ ИВАНОВА
ОУ „Христо Смирненски“
Добрич
ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:
• ДЕНИСА ЕНВЕРОВА
СУ „Димитър Талев
Добрич

  • СЕЗГИН ИСМЕТ
    ОУ „Климент Охридски“
    с. Смолница, община Добричка
    • СИЯНА СТОЯНОВА
    СУ „Св. Климент Охридски“
    Добрич
  • ОЛГА КУБИРИКОВА
    ОУ „Хан Аспарух“
    Добрич
    • ИВАН ПАСКОВ
    СУ „Йордан Йовков“
    Тервел
    • АНИСА АБИЛ

СУ „Йордан Йовков“
Тервел

  • ЖИВКО ЖЕЛЕВ
    СУ „Димитър Талев“
    Добрич
  • ИВЕТА САМУИЛОВА
    СУ „Димитър Талев“
    Добрич
  • КАСИЯ КРАЛЕВА
    СУ „Св. св. Кирил и Методий“
    Добрич
  • ГЮЛТЕН ИСМАИЛ
    Обединено училище „П.К. Яворов“
    с. Стефаново, община Добричка
  • ГЕОРГИ СИМЕОНОВ
    СУ „Любен Каравелов“
    Добрич
  • КОРАЙ ДИНАН
    СУ „Св. св. Кирил и Методий“
    Добрич
  • ГЮЛТЕН НАЗИФОВА
    ОУ „Христо Смирненски“
    Добрич
  • ДАНИЕЛ КОСТОВ
    ЧСУ „Леонардо да Винчи“
    Добрич
  • ОЛИМПИЯ ЕМИЛОВА
    СУ „Любен Каравелов“
    Добрич

Жури в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:

ЛЮБОВ НИКОЛОВА
актриса в ДТ „Йордан Йовков“

и членове:
ПЛАМЕН МАРИНОВ
актьор в ДТ „Йордан Йовков“

ВЛАДИМИР ТРЕНДАФИЛОВ
актьор в ДТ „Йордан Йовков“

взе единодушно решение за класиране при участниците от III възрастова група – ученици от V- VII клас и участниците от IV възрастова група, както следва:

III възрастова група – ученици от V – VII клас
I място
ДИЯНА ВАСИЛЕВА
СУ „Св. Климент Охридски“
Добрич

II място
МАРИЯ СТОЯНОВА
ОУ „Христо Смирненски“
Добрич

III място
ДАВИД ВЕЛКОВ
СУ „П.Р.Славейков“
Добрич

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:
• ИВАНА ХРИСТОВА
СУ „П.Р.Славейков“
Добрич

  • ЗЕХРА НЕЯЗИ
    ОУ „Климент Охридски“
    с. Смолница, община Добричка
  • ГЛОРИЯ СИМЕОНОВА
    СУ „Йордан Йовков“
    Тервел
  • КРАСИМИРА МАТЕЕВА
    ОУ „Хан Аспарух“
    Добрич
  • ДАМЯН ДИКОВ
    СУ „Св. Климент Охридски“
    Добрич
  • ИВАН МИТЕВ
    СУ „Св. Климент Охридски“
    Добрич
  • АЛЕКСАНДРА НЕДЕЛЧЕВА
    ОУ „Христо Ботев“
    с. Стожер, община Добричка

IV възрастова група – ученици от VIII – XII клас

I място
РОСТИСЛАВ КОСТОВ
ЕГ „Гео Милев“
Добрич
II място
ПЕТЪР КОЦЕВ
ПМГ „Иван Вазов“
Добрич
III място
НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА
ЕГ „Гео Милев“
Добрич

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА:

НИКОЛ ДИМИТРОВА
ЕГ „Гео Милев“
Добрич

Награждаването ще се състои на 2 март от 11.00 часа в Голямата заседателна зала на Община град Добрич.

 

Related Posts

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.