Понеделник, 01 юни 2026

01.06.2026

Последвайте ни

Стипендиантите на „Майчина грижа“ Добрич отпразнуваха Деня на детето с много усмивки

По традиция и тази година дамите от Сдружение „Майчина грижа“ отбелязаха Международния ден на детето заедно със своите стипендианти.

Празникът премина в атмосфера на радост, игри и споделени емоции. Денят беше изпълнен с усмивки, добро настроение и много незабравими моменти за децата и младежите, които са част от стипендиантската програма на организацията.

От Сдружение „Майчина грижа“ отправиха специално послание към своите възпитаници:

„Скъпи деца и младежи, пожелаваме ви да бъдете здрави, смели и уверени в мечтите си. Никога не губете любопитството си към света, пазете добротата в сърцата си и вярвайте в собствените си възможности. Нека пред вас винаги има нови хоризонти, които да покорявате с упоритост, знания и вдъхновение.“

От организацията подчертаха, че са щастливи да бъдат част от развитието на младите хора и да подкрепят техния път към успеха.

„Благодарни сме, че имаме възможността да бъдем част от вашия път и да се радваме на успехите ви“, споделиха още от „Майчина грижа“.

c