Четвъртък, 09 май 2024

09.05.2024

Отборът на ПМГ „Иван Вазов” в Добрич спечели турнир по волейбол

От 9-ти до 17-ти март в Добрич се проведоха Общински ученически игри Добрич 2023 година по волейбол за юноши от 8-ми до 10-ти клас, организиранi от Община град Добрич с подкрепата на "Училищен Спорт Туризъм и Младежки Дейности - Добруджа" гр. Добрич.

На турнира, провел се в зала “УСШ” на първо място се класира отборът на Природо Математическата гимназия “Иван Вазов”. Второто място спечелиха от СУ "Св.св.Кирил и Методий", а третото място грабнаха от Езикова гимназия “Гео Милев”, съобщиха от УСТМД - Добруджа.

Състезатели от мъжкия волен отбор на "Добруджа" наградиха заелите призови места. Класиралите се на първо второ и трето място получиха флагчета и медали, като класиралия се на първо място получи и право на участие в следващия областен етап на ученическите игри.