Четвъртък, 25 юни 2026

25.06.2026

Последвайте ни

Областният управител на Добрич поздрави държавните служители

Областният управител на област Добрич Руслан Томов отправи поздрав към работещите в държавната администрация по повод днешния Ден на държавния служител. В поздравителния адрес се казва:

"Вашата всеотдайност, компетентност и чувство за дълг са в основата на доброто функциониране на нашата държава. Вие сте опората, която гарантира приемствеността между поколенията, стабилността и сигурността в обществото.

В ежедневната си работа сте изправени пред динамиката на времето, предизвикателства и взискателността на обществото, но въпреки трудностите, с търпение, честност и професионализъм успявате да ги преодолявате и да служите на гражданите с внимание и уважение. Вашият принос е безценен. Приемете искрените ми благодарности.

Нека този ден бъде повод за признание към всеки един от Вас, както и за лична гордост от работата. Пожелавам Ви здраве, сили и удовлетворение от труда!

Бъдете все така достойни представители на държавната служба!"

c