Четвъртък, 25 юни 2026

25.06.2026

Последвайте ни

Езикова гимназия „Гео Милев“ Добрич изпрати Випуск 2026 с тържествено връчване на дипломи

С тържествена церемония Езикова гимназия „Гео Милев“ – Добрич връчи дипломите на своите зрелостници от Випуск 2026.

В празнична атмосфера абитуриентите получиха заслуженото признание за годините труд, постоянство и упоритост, които са вложили по време на своето обучение. За младите хора дипломата е не просто документ за завършено средно образование, а символ на преодолени предизвикателства, постигнати успехи и нови възможности, които ги очакват занапред.

От ръководството на гимназията благодариха на зрелостниците, че са били част от училищното семейство и изразиха своята гордост от техните постижения.

„Гордеем се с вас и вярваме, че ще носите със себе си знанията, ценностите и приятелствата, създадени тук“, посочват от ЕГ „Гео Милев“.

Към абитуриентите бяха отправени пожелания да следват смело мечтите си, да вярват в собствените си сили и да продължат уверено по пътя към личната и професионалната си реализация.

С много емоции, усмивки и надежди за бъдещето Езиковата гимназия изпрати поредния успешен випуск, чиито възпитаници ще поемат към нови предизвикателства и възможности както в България, така и извън нея.

c