Дирекция "Местни данъци и такси" в Добрич няма да работи с граждани

Поради технически причини Дирекция „Местни данъци и такси“ в Община Добрич временно няма да работи с граждани, съобщават от администрацията.
Оттам информират, че се работи по възстановяването на програмния продукт и връщането му към нормален работен режим възможно най-бързо.
Към момента не се уточнява кога обслужването ще бъде възобновено.
От Община Добрич поднасят извинения за създаденото неудобство и благодарят на гражданите за проявеното разбиране.









