Неделя, 28 юни 2026

28.06.2026

Последвайте ни

Благовест Димов награди ученици от ФСГ "В. Левски" в Добрич в конкурс за есе

Общинският съветник Благовест Димов награди победителите в конкурса за есе на тема „Бъдещето на моя град“ сред учениците от Финансово-стопанската гимназия "Васил Левски" Добрич. Той изрази радостта си от идеите на младите хора и тяхното желание да видят един проспериращ град.

Първото място получи Станимир Маринов от 11а клас, второто бе отредено за Анатоли Божилов от 10а клас, а третото – за Кристина Георгиева от 11а клас. Останалите участници получиха поощрителни награди.

Сред вижданията на младите хора бяха изграждането на индустриален парк, свободни места за отдих, развита градска част и др. А някои от тях имат желание и визия как да привлекат младите хора в Добрич.

c