Автобусите няма да обслужват спирката в „Дружба 4“ в Добрич заради ремонт

Автобусите на градския транспорт в Добрич временно няма да обслужват спирката в жк „Дружба 4“ заради строително-ремонтни дейности по ул. „Никола Петков“, съобщават от Община град Добрич.
Промяната ще бъде в сила на 24 юни 2026 г. от 8.00 до 12.00 часа.
От Общината призовават гражданите да се пренасочат към спирката при Детска градина №25 „Весела“ или към спирката при РУМ по ул. „Никола Петков“.
При необходимост през участъка ще бъдат пропускани автомобили със специално предназначение.
От Община град Добрич се извиняват за причиненото временно неудобство и благодарят на гражданите за търпението.










