Добрич Култура

Културен афиш на Добрич – 18-24 октомври

ОБЩИНА ГРАД ДОБРИЧ

КУЛТУРЕН АФИШ

за периода 18 октомври – 24 октомври 2021 г.

18 октомври, 19.00 ч.

Място: Драматичен театър „Йордан Йовков“, голяма зала

Спектакъл „Свекърва“ от Антон Страшимиров на Драматичен театър „Йордан Йовков“

Режисьор Стефан Спасов

Сценография Димитър Митев

Участват: Мария Гинкова, Мария Генова, Георги Георгиев, Татяна Христова, Любов Николова, Красимир Демиров, Филип Янев

Организатор: Драматичен театър „Йордан Йовков“

19 октомври, 17.30 ч.

Място: Регионална библиотека „Дора Габе“

Представяне на новата книга „Сбогом, Америка: В изгнание между Америка и Европа“ от Рада Въртунинска

Издание на Сдружение на писателите – Добрич

Организатор: Регионална библиотека „Дора Габе“

19 октомври, 19.30 ч.

Място: Младежки център – Добрич, Концертна зала

„Да опазим природата“ – младежка инициатива – прожекция на късометражен филм с екологична насоченост по проект BGLD-1.003-0001 „Младежки център Добрич – Вашето днес“, финансиран от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021 г.

Организатор:Община град Добрич, Младежки център – Добрич

20 октомври, 18.30 ч.

Място: Огледална зала „Нели Божкова“

Концерт на Български камерен оркестър – Добрич от цикъла „Любители“

Диригент Иван Янакиев

Програма:

Арканджело Корели – Кончерто гросо № 1

Георг Фридрих Хендел – Кончерто гросо № 1

Антон Аренски – Вариации по тема от Чайковски

Джоакино Росини – Соната за струнни № 1

Билети в Младежки център – Добрич в работни дни от 10.00 ч.-12.00 ч.;13.00 ч.-17.30 ч., в деня на концерта от 16.30 ч.

Организатор: Община град Добрич и Български камерен оркестър – Добрич

21 октомври, 19.00 ч.

Място: Драматичен театър „Йордан Йовков“

Спектакъл „Помощ! Не мога да плувам“ на Театър „Иван Димов“ – Хасково

по Нийл Саймън и А. П. Чехов

Постановка Валентин Танев  

Сценография Николай Нинов

Костюми Мария Диманова

Участват:  Валентин Танев, Мария Сапунджиева, Георги Кадурин, Мариана Миланова

Организатор: Драматичен театър „Йордан Йовков“

22 октомври, 12.00 ч.

Място: Младежки център – Добрич, Концертна зала

Младежка академия по проект BGLD-1.003-0001 „Младежки център Добрич – Вашето днес“, финансиран от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021 г.

Организатор: Община град Добрич, Младежки център – Добрич

22 октомври, 18.00 ч.

Място: Ресторант „България“

Благотворителен рок бал с участието на рок изпълнители от няколко поколения.

Благотворителен търг

Организатор: Народно читалище „Добрич – 2017 г.“

23 октомври

10.00 ч. – 17.00 ч.

Място: Младежки център – Добрич, Концертна зала

Младежка академия по проект BGLD-1.003-0001 „Младежки център Добрич – Вашето днес“, финансиран от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021 г.

Организатор: Община град Добрич, Младежки център – Добрич

23 октомври, 11.00 ч.

Място: Център за защита на природата и животните

Куклен спектакъл „Наказана Лисана“ на Държавен куклен театър „Дора Габе“

Драматизация и режисура Румен Куртев

Сценография и кукли Ели Качулева

Музика Пламен Мирчев – Мирона

Участват: Теодора Желева и Иван Иванов

Организатор: Държавен куклен театър „Дора Габе“

24 октомври, 11.00 ч.

Място: Държавен куклен театър „Дора Габе“

Куклен спектакъл „Вълкът и седемте козлета“ от Теодора Попова – Лазарова на Държавен куклен театър „Дора Габе“

Режисьор Даниела Христова
Сценограф Наталия Гочева
Музика  Владимир Джамбазов
Участват: Теодора Желева, Росен Радев и Валентин Иванов

Организатор: Държавен куклен театър „Дора Габе“

Програма на Киноклуб „Икар“

понеделник 18 октомври

14.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
15.45 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
17.30 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
19.15 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
21.00 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език

вторник 19 октомври

14.00 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
15.45 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
17.30 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
19.15 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
21.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D

сряда 20 октомври

14.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
15.45 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
17.30 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
19.15 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
21.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D

четвъртък 21 октомври

14.00 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
15.45 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
17.30 часа СЕМЕЙСТВО АДАМС 2 озвучен на български език
19.15 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
21.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D

петък 22 октомври

14.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
15.45 часа ДЮН 3D
18.30 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
20.30 часа ДЮН 3D

събота 23 октомври

10.00 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
12.00 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
14.00 часа ДЮН 3D
16.45 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
18.45 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
20.30 часа ДЮН 3D

неделя 24 октомври

10.00 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
12.00 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
14.00 часа ВЕНЪМ 2:ВРЕМЕ Е ЗА КАРНИДЖ 3D
15.45 часа БЪГНАТИЯТ РОН озвучен на български език
17.45 часа ДЮН 3D
20.30 часа ДЮН 3D

ЗАБЕЛЕЖКА: Програмата е предварителна. Организаторите си запазват правото на промени.

Follow Me:

Related Posts

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *