Водещи новини Общество

В Добрич 184 кандидати започват битка за 6 мандата в новия парламент

27 политически формации, от които 20 партии и 7 коалиции, регистрираха листите си за участие в парламентарните избори на 4 април. За 6 депутатски мандата от Осми Добрички многомандатен избирателен район ще се конкурират 184 кандидати за народни представители. Единственият независим кандидат Евгений Христов Минчев беше заличен от Районната избирателна комисия, защото не успя да събере необходимия брой подписи за издигане на независимата му кандидатура. Един кандидат за депутат от листата на ДПС – Борислав Диянов Балчев, беше заличен след като сам е подал молба за това.

Предизборната кампания официално стартира от днес и ще продължи до 2 април, включително.

Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“

1 Юлиян Каменов Губатов

2 Константина Венциславова Спасова

3 Йонка Светлинова Маринова

4 Марин Минков Попов

5 Петър Петров Петров

6 Иван Пламенов Георгиев

7 Веселин Мирославов Димитров

Партия „Движение на непартийните кандидати“

1 Бойко Георгиев Никифоров

2 Константина Николова Ангелова

Партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

1. Атанас Иванов Дойчев

2. Веселин Славчев Казаков

Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна“

1. Любомир Кирилов Дончев

2. Красимир Димов Костадинов

3. Йордан Русев Йорданов

4. Марин Тодоров Василев

5. Стефан Иванов Бербенков

6. Петър Димитров Стоянов

7. Димитър Иванов Стоянов

Партия „Благоденствие – Обединение – Градивност“

1. Татяна Костадинова Костадинова

2. Любомир Цветанов Стоянов

Партия „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Борислав Атанасов Даскалов

2. Ивайло Иванов Захариев

3. Аполина Красимирова Минева

4. Валентин Йорданов Йорданов

Партия „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Йордан Стоянов Манасиев

2. Ивелина Ивайлова Симеонова

3. Росица Йорданова Николова

4. Илиян Максимов Гигов

5. Светла Николаева Пенева

6. Стоян Божидаров Георгиев

Партия „ПРАВОТО“

1. Захари Георгиев Генов

2. Иван Иванов Петров

3. Петя Василева Енева

4. Владимир Руменов Георгиев

5. Маню Стефанов Димитров

6. Цвятко Цвятков Цвятков

Партия „Глас Народен“

1. Михаил Иванов Михов

2. Николай Колев Диков

3. Десислава Иванова Иванова

4. Искрен Кръстев Добрев

5. Марин Маринов Маринов

6. Ивелин Иванов Найденов

7. Зорница Желева Пейкова

8. Ангел Йорданов Ангелов

9. Венцеслав Василев Петров

Партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Ненчо  Николаев Досев

2. Катерина Кирилова Виденова

Партия „Нация“

  1. Георги Стефков Вълев

Партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Дилян Господинов Господинов

2. Иван Руменов Ганев

3. Ивайло Христов Христов

4. Дарина Костова Аргирова-Митева

5. Иван Руменов Клисурски

6. Стефан Иванов Костов

7. Георги Христов Георгиев

8. Станислава Иванова Стефанова

9. Стефан Йорданов Стефанов

10. Кольо Милков Никифоров

11. Красимир Димитров Милков

12. Владимир Георгиев Трендафилов

Коалиция ГЕРБ-СДС

1. Деница Евгениева Сачева

2. Красимир Христов Николов

3. Зорница Николаева Михайлова

4. Маргарита Калинова Вичева

5. Живко Николов Желязков

6. Радослав Добрев Йорданов

7. Ивайло Матеев Петев

8. Иван Димитров Иванов

9. Нефизе Джелил Кадир

10. Иван Веселинов Иванов

11. Галин Иванов Костадинов

12. Даниела Добрева Димитрова

Коалиция „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

1.Кръстина Николова Таскова

2. Йордан Апостолов Апостолов

3. Иван Георгиев Гушев

4. Светослав Божидаров Гочев

5. Ивайло Илиев Димитров

6. Ивелин Стоянов Иванов

7. Мария Красимирова Вълчева

8. Радиана Красимирова Цонева

9. Никола Христов Николов

10. Станимир Ангелов Калайджиев

11. Теодора Стоянова Георгиева

12. Вела Георгиева Христова

Коалиция „Граждани от Протеста“

1. Димитър Светославов Тодоров

2. Анелия Христова Танева

3. Георги Димитров Иванов

4. Найден Тодев Найденов

5. Милен Василев Събев

6. Румянка Христова Димитрова

7. Антон Великов Антонов

8. Янко Илиев Стоянов

Партия „Възраждане на Отечеството“

1. Димитър Костадинов Щерев

2. Валентин Паскалев Славов

3. Иван Йорданов Иванов

4. Пламен Михайлов Първанов

5. Димитър Йорданов Желязков

6. Стоил Станев Стоилов

 Партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1. Хасан Ахмед Адемов

2. Ердинч Илияз Хаджиев

3. Нежля Неджати Амди – Ганева

4. Севинч Зия Касабова

5. Габриел Виденов Каракашев

6. Ертен Белгинова Анисова

7. Арзу Йосифова Енчева

8. Кемал Себайдин Асан

9. Джошкун Девлет Якубов

10. Борислав Диянов Балчев – заличен

11. Марин Пенев Маринов

12. Дилек Илхан Мюзекя

Коалиция „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

1. Боян Иванов Караджов

2. Диян Василев Кралев

3. Явор Иванов Калчев

4. Николай Димитров Николов

5. Боян Георгиев Богданов

6. Илиян Живков Георгиев

Партия „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Севдалин Иванов Куцаров

2. Николай Иванов Милков

3. Светослав Иванов Петков

4. Красимир Коев Василев

5. Петър Кирилов Костадинов

6. Мелани Миленова Станева

7. Димитър Герчев Димитров

8. Господин Максимов Господинов

9. Андреан Славчев Андреев

10. Росица Светлозарова Димова

11. Пламен Мирославов Петров

12. Женя Андонова Андонова

Партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

1. Ростислава Василева Димитрова

2. Петър Тодоров Тодоров

3. Юмран Джошкун Юмер

4. Димо Красимиров Димов

5. Станила Миленова Тодорова

6. Галин Свиленов Атанасов

Партия „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКНА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Георги Стефанов Неделчев

2. Велико Дочев Петков

3. Емил Цветанов Йотовски

Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1. Мая Йорданова Димитрова

2. Даниел Петков Йорданов

3. Симеон Петров Симеонов

4. Румен Василев Мунтянов

5. Пламен Христов Желязков

6. Сияна Атанасова Фудулова

7. Здравко Христов Здравков

8. Красимир Христофоров Мецов

9. Георги Събев Николов

10. Боян Саркизов Саркизов

11. Галин Стоянов Господинов

12. Иван Петров Костов

Партия „АТАКА“

1. Атанас Генчев Атанасов

2. Димчо Господинов Кръстев

3. Георги Стойчев Йорданов

4. Недко Василев Недев

Партия „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

1. Йордан Илиев Йорданов

2. Емил Томов Томов

3. Станислав Добрев Илиев

4. Георги Златев Георгиев

5. Атанас Стоянов Пантелеймонов

6. Пламен Валериев Иванов

7. Атанас Пламенов Атанасов

8. Милена Тодорова Иванова

9. Вангелия Тодорова Пархова

10. Тихомир Маринов Маринов

11. Красимир Йорданов Кирилов

Партия „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/“

1. Даниел Георгиев Маринов

2. Кристина Йорданова Сунгарска

3. Гергана Чанева Георгиева – Генова

Партия „МИР“

1. Владислав Тодоринов Пакеров

2. Агоп Киркор Авшарян

3. Мариана Георгиева Куртева

4. Катерина Генова Жейнова

5. Ивелин Стефанов Стаматов

6. Веско Йорданов Тонев

Коалиция „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1. Стоянка Господинова Кескинова

2. Явор Минев Георгиев

3. Ташко Николаев Ташев

4. Мариана Василева Петрова

5. Ради Кръстев Радев

6. Атанас Галинов Йорданов

7. Галин Александров Бахнев

8. Светослав Лазаров Ташев

9. Веселина Стоянова Тупареева

10. Атанас Георгиев Атанасов

11. Тодор Николов Топчев

12. Димитър Цветанов Иванов

Партия „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

1. Нина Георгиева Ставрева

2. Георги Стойчев Тодоров

3. Гергана Йовкова Цонева

Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1. Албена Симеонова Върбанова

2. Милена Вълчева Желева-Керанова

3. Надежда Костова Пампорова

4. Димитър Петков Франгов

5. Божидар Тодоров Радев

6. Тодор Петров Петров

7. Диян Хинков Деков

8. Владимир Бориславов Лафазански

9. Явор Валентинов Димитров

10. Симеон Димитров Симеонов

11. Асен Георгиев Атанасов

12. Евгени Цонков Чобанов

Follow Me:

Related Posts

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *