Петък, 19 април 2024

19.04.2024

"Черноморец" с победа, продължава в Купата на България

Днес се изиграха първите двубои от Втория предварителен кръг за Купата на България. Балчиклии се справиха без особени затруднения със съперника си от Бенковски. срещата се игра на стадиона в Златоград, а крайното 1:3 дойде след точни попадения на Калоянов ( през първото полувреме), Михайлов и Стефанов (през втората част). Състезателите на "Върбица 2006" все пак успяха да реализират след почивката едно попадение във вратата на символичните гости от "Черноморец". В 1/16 фазата, моряците от Балчик ще се изправят срещу Витоша (Бистрица).

В утрешния ден, "жълто-зелените" от Добрич ще играят като символични домакини срещу състава на "Локомотив 1929" от София. Шеф на съдийската бригада, която ще свири срещата е Георги Гинчев. Ще му помагат Ивайло Атанасов и Илиян Капарашев.