Събота, 20 април 2024

20.04.2024

Последвайте ни

Клуб „Сайкен” с медали от състезания по киокушин

На проведеното на 13 октомври в Стара Загора състезание по киокушин карате за деца до 10 г., Спортен клуб "Сейкен"- Добрич, се яви с трима състезатели. Данаил Иванов стана трети, а Божидар Маринов - втори и взе купа за най-техничен състезател. Керан Керанов също стана трети, съобщи треньорът Дидо Радев. На следващия ден в Нови Пазар се проведе купа "Ояма" по киокушин карате за деца до 12 г. и деца до 14 г. Спортен клуб "Сейкен" взе участие с трима състезатели, като свой дебют направи Стефан Калчев във възрастовата група до 12 години. Алексия Великова зае трето място деца до 12 години, Георги Димитров също зае трето място при децата до 14 г. В момента, състезателите от клуба се подготвят за Международния турнир в Шумен, който ще се проведе на 10 ноември. На него клубът ще участва с девет състезатели. След това предстои подготовка за изпит за техническа степен, който ще се проведе през месец март 2019 г. в град Варна.