Петък, 29 март 2024

29.03.2024

Държавно отборно първенство по кик бокс се проведе в Каварна

В спортна зала „Олимпиада“ се проведоха срещите на Държавно отборно първенство по кик бокс в стил „фул контакт“, съобщиха от община Каварна. В официалното откриване кметът на Община Каварна Нина Ставрева пожела на участниците спортен хъс и успех в играта. В състезанието се проведоха 36 срещи с участието на 13 клуба от страната, от които и спортен клуб "Ринг", Каварна с треньор Ердоан Демиров. Те взеха участие с 8 състезатели, от които трима станаха златни, а петима - сребърни медалисти. Шампионите на Каварна са Ивайло Йорданов, Атанас Йорданов, Василен Димитров Първенството завърши с награждаване на класиралите се състезатели, а наградите бяха връчени от кмета Нина Ставрева. Благодарности бяха отправени към Община Каварна, Българска федерация по кик бокс и май тай , Спортен клуб „Ринг“ за прекрасната организация.