Четвъртък, 28 март 2024

28.03.2024

Първа победа на Добруджа след завръщането в професионалния футбол

Отборът на Добруджа постигна първи успех след завръщането си в професионалния футбол. Тимът от Добрич надигра с 1:0 Несебър в мач от втория кръг на Втора лига. Единственото попадение падна още в началото на двубоя. Румен Николов бе точен в деветата минута на срещата, което се оказа и решителното попадение за успеха. През втората част Несебър опита да наложи натиск, но защитата на домакините действаше стабилно и не позволи да се стигне до изравняване. Така Добруджа записа първи три точки в актива си, след като в първия кръг загуби с 0:1 при визитата си на Пирин. Несебър пък не успя да продължи добрата си серия след успеха над Лудогорец II в първия ден на шампионата. ДОБРУДЖА - НЕСЕБЪР 1:0 1:0 Николов (9)