Четвъртък, 28 март 2024

28.03.2024

„Добруджа” вкара 5 за втори път тази седмица като гости

БЕНКОВСКИ Бяла 0:5 ДОБРУДЖА Добрич 18.03.2018 Голмайстори: Кристиан Пешков - 2, Беадир Беадиров, Станимир Андонов - дузпа, Кристиян Петков. Добруджа победи с 5:0 при гостуването си на Бенковски (Бяла) в мач от 21-я кръг на Североизточната Трета лига. Добруджанци не срещнаха особена съпротива от последния в класирането и очаквано си тръгнаха с трите точки. Двубоят се игра при много тежки метеорологични условия - непрекъснат дъжд и наводен терен, което затрудни максимално действията на двата отбора. До почивката „жълто-зелените” имаха преднина от три гола, дело на Беадир Беадиров (21-ва минута), Кристиян Пешков (35) и Станимир Андонов (41)от дузпа. Още в началото на втората част Кристиян Петков покачи на 0:4, а малко след това Пешков вкара второто си попадение в мача за 0:5. На 31 март (събота) Добруджа посреща Спартак (Варна) в мач от последния кръг на първата фаза на шампионата. След това в рамките на 11 кръга, отборите ще се изправят един срещу друг по още веднъж.