Водещи новини - дясно Добрич Култура

Наградиха участниците в конкурса „За да я има България“

356 деца и ученици рецитираха във II Областен конкурс „За да я има България“. Днес талантите на Добруджа бяха наградени от кмета на Добрич Йордан Йорданов. Конкурсът добива все по-голяма популярност и желание за участие, отчитат организаторите от Общината.

Ето и наградените:

Жури в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
РУМЕН КУРТЕВ
актьор в ДТ „Йордан Йовков“
и членове:
ЕМА ГЕОРГИЕВА
актриса и почетен гражданин на Добрич
МИЛА БОЯНОВА
актриса в ДКТ „Дора Габе“
взе единодушно решение за класиране при участниците от I възрастова група – деца от подготвителна група, както следва:

I място
МОНИКА ДИМИТРОВА
ДГ №20 „Радост“ Добрич

II място
РАЯ ИВАНОВА
ДГ №32 „Зорница“ Добрич

III място

АНДЖЕЛИНА МИЛЕВА
ДГ № 17„Първи юни“ Добрич
ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:
• ЙОАНА ДИМИТРОВА
ДГ №8 „Бодра смяна“ Добрич
• ПЛАМЕНА КЕРАНОВА
ДГ №8 „Бодра смяна“ Добрич
• РАЯ МАРЕВА
ДГ №10 „Слънчице“ Добрич
• ЦВЕТА БАЛЧЕВА
ДГ №23 „Звездица“ Добрич
• ГЕРГАНА ЖЕЛЕВА
ДГ №10 „Слънчице“ Добрич
• ГЕРГАНА ДИМОВА
ДГ №32 „Зорница“ Добрич
• ДАРИЯ РАДЕВА
ДГ №27 „Славейче“ Добрич
• МИРА МИНЧЕВА
ДГ №27 „Славейче“ Добрич
• СИМОНА ИСКРЕНОВА
ДГ №27 „Славейче“ Добрич
• ВАСИЛ ВАСИЛЕВ
ДГ „Здравец“
с. Стожер, община Добричка
• ХРИСТИНА ВЪЙКОВА
ДГ №20 „Радост“ Добрич
• АГЛАЯ ОПЪЛЧЕНОВА
ДГ №24 „Приказен свят“ Добрич

• ЕМА ПАСКОВА
ДГ №18 „Дора Габе“ Добрич
• ВАНИНА ГРИГОРОВА
ДГ №12 „Щурче“ Добрич
• НИКОЛА ВАСИЛЕВ
ДГ №9 „Пчеличка“ Добрич
Жури в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ВАЛЕНТИН АНДРЕЕВ
ДТ „Йордан Йовков“
и членове:
ТЕОДОРА ЖЕЛЕВА
актриса в ДКТ „Дора Габе“
РОСЕН РАДЕВ
актьор в ДКТ „Дора Габе“
взе единодушно решение за класиране при участниците от II възрастова група – ученици от I – IV клас, както следва:

I място
АЛЕКС МАТЕЕВ
ЧСУ „Леонардо да Винчи“ Добрич
II място
МОНИКА БОРИСОВА
СУ „Св. Климент Охридски“ Добрич

III място
ДАНИ ИВАНОВА
ОУ „Христо Смирненски“ Добрич

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:

• ДЕНИСА ЕНВЕРОВА
СУ „Димитър Талев – Добрич

• СЕЗГИН ИСМЕТ
ОУ „Климент Охридски“
с. Смолница, община Добричка

• СИЯНА СТОЯНОВА
СУ „Св. Климент Охридски“ Добрич

• ОЛГА КУБИРИКОВА

ОУ „Хан Аспарух“ Добрич

• ИВАН ПАСКОВ
СУ „Йордан Йовков“ – Тервел

• АНИСА АБИЛ
СУ „Йордан Йовков“ – Тервел

• ЖИВКО ЖЕЛЕВ
СУ „Димитър Талев“ – Добрич

• ИВЕТА САМУИЛОВА

СУ „Димитър Талев“ – Добрич

• КАСИЯ КРАЛЕВА
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Добрич
• ГЮЛТЕН ИСМАИЛ
Обединено училище „П.К. Яворов“
с. Стефаново, община Добричка

• ГЕОРГИ СИМЕОНОВ
СУ „Любен Каравелов“ – Добрич

• КОРАЙ ДИНАН

СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Добрич

• ГЮЛТЕН НАЗИФОВА

ОУ „Христо Смирненски“ – Добрич

• ДАНИЕЛ КОСТОВ

ЧСУ „Леонардо да Винчи“ – Добрич
• ОЛИМПИЯ ЕМИЛОВА
СУ „Любен Каравелов“ – Добрич

Жури в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЛЮБОВ НИКОЛОВА
актриса в ДТ „Йордан Йовков“
и членове:

ПЛАМЕН МАРИНОВ

актьор в ДТ „Йордан Йовков“

ВЛАДИМИР ТРЕНДАФИЛОВ
актьор в ДТ „Йордан Йовков“
взе единодушно решение за класиране при участниците от III възрастова група – ученици от V- VII клас и участниците от IV възрастова група, както следва:
III възрастова група – ученици от V – VII клас
I място

ДИЯНА ВАСИЛЕВА
СУ „Св. Климент Охридски“ – Добрич

II място

МАРИЯ СТОЯНОВА
ОУ „Христо Смирненски“ – Добрич

III място

ДАВИД ВЕЛКОВ – СУ „П.Р.Славейков“ – Добрич

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ:

• ИВАНА ХРИСТОВА

СУ „П.Р.Славейков“

Добрич

• ЗЕХРА НЕЯЗИ

ОУ „Климент Охридски“

с. Смолница, община Добричка

• ГЛОРИЯ СИМЕОНОВА

СУ „Йордан Йовков“

Тервел

• КРАСИМИРА МАТЕЕВА

ОУ „Хан Аспарух“

Добрич

• ДАМЯН ДИКОВ

СУ „Св. Климент Охридски“

Добрич

• ИВАН МИТЕВ

СУ „Св. Климент Охридски“

Добрич

• АЛЕКСАНДРА НЕДЕЛЧЕВА

ОУ „Христо Ботев“

с. Стожер, община Добричка

IV възрастова група – ученици от VIII – XII клас

I място

РОСТИСЛАВ КОСТОВ

ЕГ „Гео Милев“

Добрич

II място

ПЕТЪР КОЦЕВ

ПМГ „Иван Вазов“

Добрич

III място

НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА

ЕГ „Гео Милев“

Добрич

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА:

НИКОЛ ДИМИТРОВА
ЕГ „Гео Милев“
Добрич

Follow Me:

Related Posts

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *